Współcześni bohaterowie

Zrozumieć swoje parcele, współpracując z nimi świadomie, pozwala naszym winiarzom na tworzenie wielkich zmysłowych win. Ta wyjątkowa i niepowtarzalna więź jest odczuwalna w jakości ich pracy, jak i w samych winach. Ta alchemia wzbudza u nas wielkie wrażenie i głębokie emocje. Jak otwierające się zapachy i smaki win, otwieramy się na wymianę myśli z innymi.

To najważniejszy cel naszych bohaterów: Tworząc więź ze swoim terroir i wszystkimi gestami winiarskimi, przyczyniają się do naszego dobrego samopoczucia, do współdzielenia się z innymi jak i do zapamiętania naszych współczesnych bohaterów na kolejne dziedziczne pokolenia. Jakość ma swoją niezwłoczną trwałość.
   

Traktować swoją pracę jako pasje, korzystając z zasobów natury, to główny cel naszych winiarzy. Oddają nam swoje dzieło w nasze ręce. Po długich miesiącach pracy, kontaktu z naturą jak i ludźmi zaangażowanymi w to przedsięwzięcie, skosztujemy lub zachowamy butelki z zawartością wiedzy. Wiedzy opartej na savoir-faire, tradycji i zmieniających się z roku na rok, jak nuty melodii aromatach. Nasz bohater to artysta. Współtworzy z przyrodą dopasowując się do jej zasad. Współpracuje z człowiekiem podejmując wspólne decyzje. Umie słuchać w ciszy Chais melodii dojrzewającego w dębowych beczkach wina. 

Nasi bohaterowie uczą nas cierpliwości, która trwa często kilka lat. Czas oczekiwania ma jednak nieprzeliczalny wpływ na jakość ich pracy. Celem jest pozostanie na długo w naszej pamięci. 

Przekazując ich historię, WineMeMore przyczynia się do podtrzymywania tradycji w świecie winiarstwa. Pomimo różnic przy sposobach winifikacji win, wspólnym zdaniem jest wzajemny szacunek do natury. Tacy są nasi bohaterowie.